Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie – to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21,22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy – to Dzień Babci
i Dzień Dziadka.

28. 01. 2015 r. w Zespole Szkół zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie uczniów klas I, II i III.

Uczniowie przygotowali dla nich pod okiem nauczycielek przedstawienie, recytowały wiersze i śpiewały piosenki.

Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”.  Na koniec uroczystości uczniowie wręczyli babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę
i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Natomiast dla dzieci przygotowana została zabawa karnawałowa, na którą czekali z wielką niecierpliwością, zwłaszcza młodsi, którzy przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

 

IMG_8400a IMG_8384a