Badam więc wiem

 

Program „ Badam więc wiem” przeznaczony był dla uczniów gimnazjum chcących rozwijać swoje zainteresowania biologiczne i proekologiczne. Jego treści pozwalały na rozszerzenie wiadomości, które nie były realizowane na lekcjach biologii ze względu na ograniczenia czasowe. Program ten zwrócił uwagę uczniów na otaczający świat roślin i zwierząt oraz na zjawiska i problemy związane ze zdrowiem człowieka a także funkcjonowaniem organizmu ludzkiego jako części przyrody. Pobudzał również aktywność uczniów w samodzielnym odkrywaniu przez ukierunkowaną obserwację i eksperymentowanie, rozwijał ich twórcze myślenie. Podczas zajęć stosowano głównie metody doświadczalne, niejednokrotnie korzystano z materiałów i rozwiązań opracowanych przez Akademię Uczniowską.

SDC13190k

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA