Drugie życie komputerów

                                                 Drugie życie komputerów

Dla Zespołu Szkół w Nowosielcach 9 marca 2017r był dniem szczególnym. Gościliśmy bowiem w murach naszej szkoły dyrektora Oddziału Regionalnego ARiMR w Rzeszowie Panią Teresę Pamułę, która przekazała dla szkoły 10 kompletnych komputerów. Ten wspaniały gest pozwoli na doposażenie pracowni dydaktycznych w nowoczesny sprzęt, który pomoże rozwijać się dzieciom wykorzystując techniki medialne XXI wieku, a nauka i praca w naszej szkole stanie się przyjemniejsza. W spotkaniu uczestniczyli również  Kierownik Biura Powiatowego w Przeworsku Pan Tomasz Kojder oraz Wójt Gminy Przeworsk Pan Daniel Krawiec.Dyrektor szkoły Pani Elżbieta Sowa, przedstawiciele każdej klasy – Samorząd Uczniowski oraz reprezentantka nauczycieli Pani Renata Palińska złożyli na ręce gości drobne pamiątki i serdeczne podziękowania,  przyznając zaszczytny tytuł  Przyjaciela  szkoły. Mamy nadzieję, że będziemy ich częściej gościć w naszych progach.Dziękujemy!

podziekowanieW WP_20170309_09_01_17_ProW WP_20170309_10_02_44_ProW