Warsztaty z firma Astra

WARSZTATY Z FIRMĄ ASTRA

 

12 grudnia 2016 roku w murach naszej szkoły gościła pani Sylwia Balcerak – przedstawicielka firmy ASTRA, która przybliżyła uczestnikom szeroki zakres produktów tejże marki oraz umożliwiła „zabawę” wybranymi technikami.

Firma ASTRA już 88 lat istnieje na rynku i z roku na rok zyskuje nowe rzesze zwolenników, którzy cenią ją za solidność, jakość i różnorodność materiałów. Szeroka gama produktów plastycznych dedykowana jest zarówno dzieciom, młodzieży, jak i profesjonalnym artystom, a kluczowe produkty ASTRA, takie jak: plastelina, modelina i farby plakatowe stały się synonimem marki. Dzięki nim dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i uczą się poprzez zabawę, gdzie w połączeniu z dziecięcą wrażliwością stają się doskonałym narzędziem do wyrażania emocji i ubarwiania otaczającej rzeczywistości.

Zebrani w sali uczestnicy mieli możliwość samodzielnego wykonania prac przy użyciu kredek świecowych, farb akwarelowych, farb akrylowych, gliny samoutwardzalnej, plasteliny.

Wszyscy zgodnie przyznali, że jakość produktu wpływa na pracę i doskonale się bawili lepiąc, rysując i malując. Nieważne były brudne ręce, błyszczące od brokatu nosy i paznokcie – wszak każdy wie, że tak naprawdę najistotniejszy jest efekt końcowy dzieła.
A było co podziwiać!

 

075z 096z 097z 077z 079z 080z 082z 083z 084z 085z 086z 089z 090z 091z 092z