Wyróżnienie dla chóru Veritas

Wyróżnienie dla chóru Veritas

9 października Chór Veritas działający przy Zespole Szkół w Nowosielcach prowadzony przez Pana Tadeusza Kałamarza wystąpił podczas V. Regionalnego Przeglądu Chórów – Pieśni Maryjne w Lubaczowie, na którym został nagrodzony WYRÓŻNIENIEM. Przegląd odbył się w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej. Organizatorami przeglądu byli: Centrum Kulturalne w Przemyślu, Parafia Konkatedralna w Lubaczowie i Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie. Wydarzeniu patronowali: Biskup diecezji zamojsko – lubaczowskiej Marian Rojek, Metropolita przemyski Biskup Adam Szal i Marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl. Wyjazd sponsorował Wójt Gminy Przeworsk pan Daniel Krawiec oraz Pani Dyrektor naszej szkoły. Zdjęcia wykonał pan Michał Sowa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i posłuchania prezentacji chóru na naszej stronie internetowej: http://chorveritas2002.wixsite.com/nowosielce