Turniej piłki nożnej

Dnia 24 lutego na hali sportowej przy ulicy Misiągiewicza w Przeworsku rozegrany został turniej piłki nożnej w kategorii junior młodszy, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. W zawodach wystąpiło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy:

Grupa A:

-Orzeł Przeworsk Biały

-Huragan Gniewczyna

-JKS Jarosław

-Gorliczanka Gorliczyna

Grupa B:

-Orzeł Przeworsk Czerwony

-Błyskawica Rozbórz

-Piast Nowosielce

-Ostrovia Wola Buchowska

Wszystkie spotkania stały na bardzo wysokim poziomie a licznie zebrani kibice nie mogli narzekać na brak emocji. W tak niezwykle mocno obsadzonym turnieju, nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze. Na swoim koncie zapisali zwycięstwo 2-0 z Rozborzem, bezbramkowy remis z Wolą Buchowską oraz porażkę z późniejszym triumfatorem całego turnieju Orłem Przeworsk 1-3, warto dodać, iż jako jedyni zdołaliśmy pokonać bramkarza gospodarzy. W fazie pucharowej trafiliśmy na zespół z Gorliczyny, mecz zakończył się remisem 1-1 i o dalszym awansie rozstrzygnęła seria rzutów karnych, w których lepsi okazali się nasi rywale. Tak więc wszystkim naszym chłopcom jak i każdemu z osobna należą się gratulację za dobrą postawę oraz sportową rywalizację.

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Orzeł Przeworsk Czerwony

2. Orzeł Przeworsk Biały

3. Ostrovia Wola Buchowska

4. Huragan Gniewczyna

5/6. Piast Nowosielce

5/6. Gorliczanka Gorliczyna

7/8. Błyskawica Rozbórz

7/8. JKS Jarosław

 

111111za