Kierownicy Szkoły

KIEROWNICY I DYREKTORZY
SZKOŁY W NOWOSIELCACH

*OPIOŁA STANISŁAW – 1879-1903
*BIENIA STANISŁAW – 1903-1905?
*KOZICKI JÓZEF – 1905-1.08.1914
*KOZICKA MARIA -1.09.1914-31.08.1917
*TRUSZKOWSKA MARIA -1.09.1917-31.08.1919
*STOPA BOLESŁAW -1.09.1919-29.08.1939
*STOPA ZOFIA -25.10.1939-31.08.1940
*HAIK BRONISŁAW -1.09.1940-1.05.1943
*STOPA ZOFIA -2.05.1943 –31.08.1943
*STRZELECKI JAN -1.09.1943-31.08.1944
*STOPA ZOFIA -1.09.1944-28.02.1945
*STOPA BOLESŁAW – 1.03.1945-31.08.1952

Od R. SZK. 1972/73 – DYREKTORZY

*PALUCH STEFANIA – 1.09.1952-31.08.1974
od 1959 r. – KUBICKA

*WOJCIECHOWSKA MARIA – 1.09.1974-1.09.1991

*ŁUKSIK PIOTR WIESŁAW – 15.07.1991-13.09.1999- Szkoły Podstawowej,
1.09.1999- 31.08.2008 – Gimnazjum

*DRAPAŁA MARIA – 13.11.1999- 30.04.2002 Szkoły Podstawowej

*ELŻBIETA SOWA – 1.09.2002 – 31.08.2008 Szkoły Podstawowej,
– 1.09.2008 do nadal- Zespołu Szkół

Wrzesień 2012r